Мене звати Т.Б, живу м. Харкові, мені 23 роки. За спеціальністю, я соціальний працівник. Люблю читати духовні книги, вишивати хрестиком, дуже подобається робити вироби з глечиків. Найголовніше в моєму житті – це завжди бути з Богом, а також навчитися терпінню і смиренню.

У 2014 році я вперше поїхала на КЛБІ, і там познайомилася з Дім Серця – це були Од та Дженніфер. Знайомство у нас сталося цікаво, коли я чергувала на кухні, до мене підійшла Од і почала зі мною знайомиться і у нас почався веселий діалог. Вони мене вчили малювати ікону святої Тетяни.

І так наше спілкування затягнулося на довгі роки, і мені захотілося приїхати до Львова, щоб ще краще їх пізнати, зрозуміти, як і чим вони живуть. Там я познайомилася ще з іншими волонтерами. За цей тиждень, який я там побула, ми відвідали галереї, площу, старі будинки, мене здивувало вміння волонтерів спілкуватися з такими людьми, дивлячись на їхні очі, побачила в них Христову радість, милосердя, доброту. Мені це нагадало Матір Терезу з Калькутти, яка вміла любити і приймати людей такими, які вони є, і розділяла їх біль і радість, як свою. Цим прикладом я зрозуміла і відкрила, що для мене є Дім Серця. І полюбила його на все своє життя.

Б.Т