Мій досвід з Домом Серця

А.Б, митець

Досвід знайомства з Домом Серця – 6 років, цей досвід став приємною несподіванкою і ковтком свіжого повітря, якого я не очікував проте якого таємно сподівався в душі.

До часу знайомства з Домом Серця я не знав про такий формат релігійних організацій, які займаються не відвертим місіонерством через протиставлення чи нав’язуванням, а простим бажанням допомагати душам самотніх, забутих людей по всьому світу маючи при цьому таку велику широту думок та поглядів.

Щира любов та радість яку волонтери Дому Серця дарують старшим одиноким людям, залишеним дітям, своїм друзям та всім довкола пробуджує до найкращих проявів в душі. На мою думку Дім Серця це найкращий формат релігійної організації яка взагалі можлива, будучи настільки демократичною та згуртованою водночас.

Попри все хороше що волонтери Дому Серця дають людям та друзям, думаю вони самі немало здобувають і для себе, пізнаючи інші культури через подорожі і збагачуючи власний внутрішній світ і покращуючи розуміння себе самого, краще формуючи власні установки на життя.

Мені дуже імпонує також глибоке розуміння волонтерами Дому Серця значення мистецтва в ролі формування суспільства і кожного зокрема. Можна перефразувати джазмена Чарлі Паркера кажучи що мистецтво змиває бруд повсякденності з життя і це багато в чому на мою думку перегукується з діяльністю Дому Серця.

Словами може бути непросто описати відчуття атмосфери внутрішньої єдності,любові, братерства та взаєморозуміння якою наповнений Дім Серця. Хотів би тільки щиро побажати успіхів та активної подальшої діяльності Дому Серця, водночас будучи щиро вдячним йому за все те прекрасне та надихаюче він робить.