Яким для мене є «Дім Серця»? В першу чергу це є місце у якому зібрані люди з однією метою – віддавати (служити), прагнення почути, навчитися, для того, щоби в майбутньому поділитися знаннями, розумінням. Дуже цікавим є те, що «Дім Серця» об ‘єднує в собі людей, мистецтва, з різних галузей. І на мою думку це не просто випадковість, а радше необхідність суспільства в творчості.  Вчитися жити творчо, як наш Творець, вміти побачити, щось надзвичайне в простому, навчитися цінувати, любити те що тебе оточує кожного дня. Перемінити погляд і побачити ті скарби, які наповнюють твоє життя.

Дім Серця – це територія творчості. Всі члени спільноти, усвідомлюють потребу бути творчими, досліджувати мету і задачі мистецтва, тому в спільноті відбуваються творчі вечори, на яких презентують різних митців, для того, щоб зрозуміти, яким вони для себе відкривають світ, яким вони бачить те, що їх оточує .

Мистецтво – вчить любити.

«Дім Серця» своїм служінням теж вчить – покинуті, хворі, бідні, потребуючі люди, любов до них є хорошим прикладом для молоді, оскільки саме вона в основному є друзями спільноти і дане служіння відіграє надзвичайну роль у формуванні духовного середовища.

Нам треба вчитися любити зараз, щоб в майбутньому отримати суспільство в якому менше зла, агресії і сліз.

О.Р